RLC50KR680FTE
MFR.Part #
RLC50KR680FTE
JLCPCB Part #
C2598161
Description
-55℃~+155℃ 680mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS