RMC1/32-2202FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2202FPA
JLCPCB Part #
C5876503
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS