RMC1/4-3R40FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/4-3R40FTE
JLCPCB Part #
C7055483
Package
1210
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS