RMC1/4K2203FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2203FTE
JLCPCB Part #
C5876618
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS