RMC1K2800FTE
MFR.Part #
RMC1K2800FTE
JLCPCB Part #
C7289444
Description
-55℃~+155℃ 1W 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS