RMC1/4K6203FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6203FTE
JLCPCB Part #
C6397545
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS