RMC1/4K1203FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1203FTE
JLCPCB Part #
C6397482
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS