SG73P2ERTTD4752D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4752D
JLCPCB Part #
C6482995
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS