RPC32360JTP
MFR.Part #
RPC32360JTP
JLCPCB Part #
C2597496
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS