RMC1/20-68R0FPA
MFR.Part #
RMC1/20-68R0FPA
JLCPCB Part #
C5855738
Description
-55℃~+155℃ 50mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS