RLC32-R160FTP
MFR.Part #
RLC32-R160FTP
JLCPCB Part #
C2597183
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 160mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS