RMC1/4K25R5FTE
MFR.Part #
RMC1/4K25R5FTE
JLCPCB Part #
C5727111
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS