RT1206CRE0715K8L
MFR.Part #
RT1206CRE0715K8L
JLCPCB Part #
C871667
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS