RLC32-R060FTP
MFR.Part #
RLC32-R060FTP
JLCPCB Part #
C2597118
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 500mW 60mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS