RMC1/20-9101FPA
MFR.Part #
RMC1/20-9101FPA
JLCPCB Part #
C6654008
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS