RLC32-R130FTP
MFR.Part #
RLC32-R130FTP
JLCPCB Part #
C2597148
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 130mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS