RLC32K5R60JTP
MFR.Part #
RLC32K5R60JTP
JLCPCB Part #
C2597068
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS