RMC1-186JTE
MFR.Part #
RMC1-186JTE
JLCPCB Part #
C5725772
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS