RMC1/16-3302DTP
MFR.Part #
RMC1/16-3302DTP
JLCPCB Part #
C20092455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS