RN73H2BTTD9091A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD9091A25
JLCPCB Part #
C2570978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS