RGC1/16K5R49FTP
MFR.Part #
RGC1/16K5R49FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS