RPC50680JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC50680JTE
JLCPCB Part #
C2597958
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS