RLC32K1R60JTP
MFR.Part #
RLC32K1R60JTP
JLCPCB Part #
C2597059
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS