RLC32K3R00JTP
MFR.Part #
RLC32K3R00JTP
JLCPCB Part #
C2597054
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS