RGC1/16K2674FTP
MFR.Part #
RGC1/16K2674FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS