RLC32K1R00JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC32K1R00JTP
JLCPCB Part #
C4146628
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS