RMC1/16SK4020DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK4020DTH
JLCPCB Part #
C5855179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS