RLC32K2R00JTP
MFR.Part #
RLC32K2R00JTP
JLCPCB Part #
C2597072
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS