ERA-8VEB7321V
MFR.Part #
ERA-8VEB7321V
JLCPCB Part #
C7273588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS