Z155K2750VE4L20
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
Z155K2750VE4L20
JLCPCB Part #
C2686093
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 275V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS