K224K310VD2L20
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K224K310VD2L20
JLCPCB Part #
C920734
Package
Plugin,P=15mm
Description
220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS