K683K310VC2L20
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K683K310VC2L20
JLCPCB Part #
C2843331
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 68nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS