Z684K310VD3L3.5
MFR.Part #
Z684K310VD3L3.5
JLCPCB Part #
C2686080
Package
Plugin,P=15mm
Description
310V 680nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS