K104K275VC3L12
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K104K275VC3L12
JLCPCB Part #
C920725
Package
Plugin,P=10mm
Description
100nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS