XT1V221M1010
MFR.Part #
XT1V221M1010
JLCPCB Part #
C5260834
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 160mΩ 2000hrs@105℃ 220uF 250mA 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS