FZ1H100M0606
MFR.Part #
FZ1H100M0606
JLCPCB Part #
C5260744
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 165mA 5.7mm 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm 880mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS