XT2A470M1010
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
XT2A470M1010
JLCPCB Part #
C3646869
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100V 10mm 160mA 2000hrs@105℃ 47uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS