FZ2A100M0607
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
FZ2A100M0607
JLCPCB Part #
C25170679
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10uF 3000hrs@105℃ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS