FZ1C100M0406
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
FZ1C100M0406
JLCPCB Part #
C25170674
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 16V 2000hrs@105℃ 5.7mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS