XT1V151M0810
MFR.Part #
XT1V151M0810
JLCPCB Part #
C5260833
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 150uF 160mΩ 185mA 2000hrs@105℃ 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS