CR2512FR090E04R
MFR.Part #
CR2512FR090E04R
JLCPCB Part #
C176039
Description
-55℃~+155℃ 1W 90mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS