TR0805D101K01P0515
MFR.Part #
TR0805D101K01P0515
JLCPCB Part #
C153393
Description
-55℃~+155℃ 101.01kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS