CR2010F33R2E04Z
MFR.Part #
CR2010F33R2E04Z
JLCPCB Part #
C174979
Description
-55℃~+155℃ 200V 33.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS