CRW1218F1R60E04Z
MFR.Part #
CRW1218F1R60E04Z
JLCPCB Part #
C149809
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS