CRH1210J51K0P05Z
MFR.Part #
CRH1210J51K0P05Z
JLCPCB Part #
C174651
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 51kΩ 660mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS