CR1206F0R082P05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F0R082P05
JLCPCB Part #
C429621
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS