CR1206F37K4P05
MFR.Part #
CR1206F37K4P05
JLCPCB Part #
C429201
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS