HR1206F3M60P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
HR1206F3M60P05Z
JLCPCB Part #
C482023
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS