CR2512J20RE04
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2512J20RE04
JLCPCB Part #
C399495
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS