CR1812F49K9E04Z
MFR.Part #
CR1812F49K9E04Z
JLCPCB Part #
C332126
Description
-55℃~+155℃ 200V 49.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS